Zpráva z utkání: MV - PeLiŠK(ové) | 9. kolo | ABL

Datum utkání: středa, 20.11.2019
Čas utkání: 20:45
Číslo utkání: 66

Hřiště: Sokolovna Polička
Sety: 11:21 | 10:21 | 10:21 | 7:21 | 7:21 | 13:21 Celkové skóre: 58:126 Body: 0:18
Návštěvnost : 15

Základní sestava

Hráč

Zpráva o utkání

V předehrávce 9.kola se proti sobě utkal tým MV proti týmu PeLiŠK(ové). Prakticky v každém setu museli hráči týmu MV dotahovat výrazné manko, což si vždy Pelišáci pohlídali. Výjimkou byl možná šestý set, kdy skóre dokonce ukazovalo 14:10 pro Pelišky, kteří ale pohlídali důležitou koncovku a získali set poměrem 21:11. Nutno opět vychválit hráče Klusoně, který dle mého názoru udělal snad největší posun ve své hře za poslední rok a opět předvedl nekompromisní výkon. Ale nenechali se zastínit ani ostatní aktéři. Hráč Štursa velmi dobře smečovat a dobře také umisťoval své kraťasy. Taktéž je třeba pochválit hřeče Ehrenbergera, který při zázraku s novou pálkou neuvěřitelným způsobem dokázal přepinknout míček přes síť ze základní lajny, za což po skončení utkání obdržel neutichající potlesk. A také hráč procházka se nemá za co stydět, předvádí skvělé smeče a agresivní hru. PeLiŠK(ové) tak získali maximální počet bodů což znamená, že jim to zatím zajišťuje účast ve FINAL 4, ale do konce ještě zbývá opravdu velký počet zápasů. Závěrem přeji oběma týmům hlavně pevné zdraví a při pozápasovém pivním tréninku pevná játra.