Zpráva z utkání: MV - ERROR team | 2. kolo | ABL

Datum utkání: pátek, 08.11.2019
Čas utkání: 19:35
Číslo utkání: 15

Hřiště: Sokolovna Polička
Sety: 20:21 | 21:17 | 21:19 | 21:20 | 21:20 | 21:16 Celkové skóre: 124:113 Body: 11:7
Návštěvnost : 15

Základní sestava

Hráč

Zpráva o utkání

Neskutečně vyrovnaný souboj mezi týmy MV a ERROR team se sehrál v pátek 8.11. od 19:35 hod. Již první set ukázal, že favorita budeme z těchto dvou párů určovat jen velmi složitě, když ERROR team získal první sadu poměrem 21:20. Velmi dobrým výkonem se prezentoval hráč Procházka spolu s hráčem Ehrenbergerem, jejichž kvalitní hra přinesla ovoce a druhý set získali 21:17. Třetí set byl také od začátku až do konce vyrovnaný, nicméně po dvou smečích Procházky byl třetí set hotov poměrem 21:19 pro MV. V druhé půli zápasu však vyrovnanost byla ještě výraznější a to doslova. Čtvrtý a pátý set urvali v obou případech MV na svoji stranu poměrem 21:20 a hráči týmu ERROR team byli "na prášky". Značná unavenost byla znát v pátém setu, když oba týmy kupili jednu chybu za druhou. I tento set ovládli hráči týmu MV a získali tak celkem 11 bodů. Do dalších kol přeji další takto atraktivní a vyrovnané zápasy a nějaký ten bodík navíc.