Zpráva z utkání: Freundschaft - Lukáš² | 2. kolo | ABL

Detaily utkání

Datum utkání: čtvrtek, 07.11.2019
Čas utkání: 18:50
Číslo utkání: 11

Sety: 10:21 | 7:21 | 7:21 | 11:21 | 13:21 | 12:21 Celkové skóre: 60:126 Body: 0:18
Návštěvnost : 15

Základní sestava

Hráč

Zpráva o utkání

V druhém kole na sebe narazily týmy Lukáš2 a Freundschaft, který musel vlivem stálého zranění hráče Freunda nasadit náhradníka Straku, který zahrál velice podařené utkání. První tři sety ukázaly, že tento zápas by měl být formalitou ze strany Lukášů, kteří ovládli první tři sady během 20 minut. Také čtvrtý set byl poměrně hladký a zdálo se, že uvidíme rychlé utkání. V pátém setu však po velice dobrých výměnách tým Freundschaft sahal po bodu, když v průběhu setu bylo skóre dokonce 16:13 pro Lukáše. Kluci však zařadili vyšší stupeň rychlosti a soupeři nepovolili do konce páté sady ani bod. Poslední set Lukášové z přehledem kontrolovali a došli si pro jednoznačné vítězství bez ztráty kytičky. Týmu freundschaft přeji brzké uzdravení hráče Freunda a do dalších kol nějaké ty body a Lukášům popřeji, aby pokračovali ve své neporazitelnosti.