Zpráva z utkání: 2P ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ - Czech brothers | 2. kolo | ABL

Datum utkání: čtvrtek, 07.11.2019
Čas utkání: 19:25
Číslo utkání: 10

Hřiště: Sokolovna Polička
Sety: 21:17 | 11:21 | 18:21 | 8:21 | 11:21 | 9:21 Celkové skóre: 81:122 Body: 3:15
Návštěvnost : 15

Základní sestava

Hráč

Zpráva o utkání

V druhém kole na sebe narazil velmi dobře hrající tým 2P a neméně dobří Czech brothers. V prvním setu duo Petr - Pavel opět překvapili a získali sadu v poměru 21:18. V druhém setu se kluci z Čisté rozehráli a také kupili méně nevynucených chyb, což jim přineslo vítězství 21:11. Třetí set byl do samého konce vyrovnaný, avšak bratři ho pro sebe urvali poměrem 21:18. V druhé půli týmu 2P zřejmě došli síly, a tak bratři dokráčeli k hladkým devíti bodům a celkem k patnácti. Závěrem bych chtěl týmu 2P popřát, aby se jejich síla z prvních tří setů překlonila i do 4-6 setu a týmu Czech brothers bych popřál, aby ve svých nadprůměrných výkonech pokračovali.