Zpráva z utkání: Desenskej hurikán - MV | 1. kolo | ABL

Detaily utkání

Datum utkání: pátek, 01.11.2019
Čas utkání: 20:10
Číslo utkání: 8

Sety: 20:21 | 21:18 | 21:11 | 21:7 | 21:15 | 21:17 Celkové skóre: 125:89 Body: 14:4
Návštěvnost : 10

Základní sestava

Hráč

Zpráva o utkání

Další zajímavé utkání se hrálo v pátek, kdy proti sobě nastoupil Desenskej hurikán a tým MV. První set Urval tým MV po dramatické koncovce až posledním možným bodem. Také druhý set byl velice zajímavý, ten však Desenští získali poměrem 21:18 na svou stranu. Po dvou velice fyzicky náročných setech bylo na MV vidět lehká unavenost a tak třetí set skončil jednoznačně poměrem 21:11 pro hurikány.Do druhé půle zápasu vstoupil tým MV tak, jak skončili set třetí. Mnoho zbytečných a nevynucených chyb je stálo další set poměrem 21:7. Poté ještě MV zkusili zabrat. V pátém setu dokonce sahali po bodu, ale těsně to nevyšlo. V závěrečném setu se kluci dostatečně vyhecovali a kýžený bod vybojovali po setu 21:17 ve prospěch Desenského hurikánu. Závěrem bych pochválil desenskej hurikán za předvedenou hru a týmu MV bych do budoucích kol popřál, aby se vyvarovali zbytečných nevynucených chyb. I tak si však z tohoto zápasu tým MV odnesl 4 body.